צילומי גיל שנה – סמאש קייק

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

חדש באתר

צרו איתנו קשר

צילומי גיל שנה מיוחדים ומקוריים

ילדכם חוגג יום הולדת ראשון, ואתם בוודאי מתרגשים. אומרים שהורים מתרגשים בעיקר מיום הולדת ראשון של הילד הבכור שלהם, בו הם נוטים לצלם ולהצטלם במיוחד אתו. הצילומים של גיל שנה הם מיוחדים וייחודיים משום שגיל זה הם ההפיכה של התינוק הקטן שלכם מתינוק שהיה תלותי רק בכם לפעוט עצמאי, ובטוח בעצמו. אצלנו מתקיימים מגוון רחב של צילומי גיל שנה בכל מקום שתרצו. אנו מתמחים בצילומי ילדים ותינוקות קטנים במיוחד. יש לנו צלמים שמתמחים בעיקר בצילומי תינוקות, והם יכולים לגרום גם לתינוק העקשן ביותר לשתף פעולה באופן מלא וליצירת תמונות מושקעות ומיוחדות.

– צילומי גיל שנה קופון להנחה מיידית
אמרו לנו בטלפון "הנחת הבוק המושלם" וקבלו 15% אחוז הנחה

קופון סמאש קייק
– עובדים בכל הארץ ומספקים עבודה מקצועית בבית או בחוץ
– צילומי בנים או בנות ברמה הגבוהה ביותר
אפשרות להוספת עוגה בתוספת תשלום סמלית

מחירים נוחים ועבודה בפריסה ארצית

בזמן צילומי סמאש קייק ליום הולדת שנה

צילומי גיל שנה – למה צריך את זה?

צילומי תינוקות הם החוויה הכי כיפית שאפשר, לעבור בתור הורה. אין כמו תמונה מקצועית עם בגדים מיוחדים וייחודיים לצילומי גיל שנה. כדאי גם לצלם את התינוק בצילומים לגיל שנה.  מעבר לחוויה המיוחדת אתם גם תוכלו לקבל תמונות מקצועיות שמצולמות על ידי צלם מנוסה, וכן ניתן לפתח אותן למגנט מיוחד. ולאלבום ייחודי עם תמונות מקסימות.

צילומי גיל שנה בסטודיו או בבית שלכם

אנו מצלמים מגוון רחב של צילומים לגיל שנה בכל המקומות שתרצו אנו ממליצים על מגוון מקומות:

  • צילומים בטבע – צילומי גיל שנה בטבע הם חוויה מיוחדת, אנו מגיעים אל כל האתרים בארץ, בכל מקום שבו תרצו להצטלם ולצלם את התינוק שלכם. אנחנו יכולים לצלם את התינוק שלכם ביערות קק"ל, בחוות סוסים, בכרמי ענבים טריים, ובמסלולים המתאימים לתינוקות קטנים, כל זאת בהתאמה מלאה לרצון שלכם ולתקציב שלכם.
  • צילומים בים – אחד המקומות היותר מומלצים וחווייתיים לצילום, הוא צילומי גיל שנה בים. הים התכול הוא חוויה נעימה לקטנים האלו. אין כמו להצטלם באווירה הרגועה של הים, ועם רעש הגלים המתנפצים על שובר הגלים. ניתן להביא את התינוק עם בגד ים, כובע תואם, ולתת לו לשחק בחול עם כלים מתאימים לגילו, לכך אנו כבר נפיק עבורו את התמונות המוצלחות ביותר.
  • צילומים בסטודיו – ניתן לצלם את התינוק בסטודיו, הסטודיו שלנו כולל מגוון רחב של אביזרים ובגדים מתאימים לגיל שנה, למשל ניתן לצלם את התינוק בקופסת גפרורים מעוצבת ומיוחדת, כנסיך, כמלח, ועוד. תמונות אלו הם צילומי גיל שנה  מיוחדים במינם.

צילומי סמאש קייקעוגה לצילומי קייק סמאש

אחד הטרנדים שהשפיעו על העולם כולו והגיעו גם לארץ הם צילומי הסמאש קייק. צילומים אלו הם בעצם צילומי יום הולדת גיל שנה עם עוגה מעוצבת ומיוחדת, שבו מצלמים את הילד או הילדה, אוכל את העוגה שלב אחר שלב עד שכולו מרוח בקצפת של העוגה. הצילומים נעשים בסטודיו שלנו עם מגוון רחב של אביזרים המתאימים לעוגה המעוצבת, ועם רקע יום הולדת מתאים ומעוצב. לא כל תינוק יאהב את מגע הקצפת על גופו, בשביל תינוקות אלו יש לנו אפשרויות אחרות חוץ מצילומי סמאש קייק.

צילומי גיל שנה, למה דווקא איתנו?

יש לנו יתרונות על סטודיו לצילום אחרים, אנו מתעניינים בילד, ומקבלים אתכם עם הילד לצילומים ראשוניים. אנו מתמחים בעיקר ביחס אישי לתינוקות ובעלי סבלנות רבה לעניין, כמו כן יש לנו מגוון רחב של אביזרים ורקעים מיוחדים לצילום ההופכים את החוויה למיוחדת. אנו מגיעים לכל מקום שתרצו. ובעלי ניסיון של 12 שנה.

סמאש קייק וצילומי גיל שנה – מהם המחירים?

צילומי גיל שנה מחיר משתנה כולל צילומי גיל שנה קופון  צילומי סמאש קייק כוללים, דיסק של 80, 120 תמונות איכותיות , זמן צילום 60 דקות, תוספת עבור רקע נוסף 150  שקלים. ניתן לצלם סשן אמבטיה עם אבטיח בתוספת תשלום, מחירו 600 שקלים

תמונות

Call Now Button