צילומי זוגיות

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

חדש באתר

צרו איתנו קשר

בשעה טובה מצאת את בחירת ליבך ואתם מתכננים את רגע החתונה שלכם. האולם או הגן אירועים כבר נשכר, הקייטרינג באולם נבחר וכבר ביצעתם טעימות של האוכל, בחרתם אטרקציות מיוחדות לאירוע, אבל דבר אחד בכל ההכנות הקדחתניות האלו שכחתם לעשות והוא, לתת רגע אחד לעצמכם לפני החתונה. אנחנו מבינים את הזוגות האלו שרוצים לתת לעצמם רגע מיוחד בכל ההכנות של האירוע החשוב, צילומי זוגיות נועדו בדיוק לרגע הזה. אנו תופסים אתכם בעדשת המצלמה שלנו ברגעי האהבה המיוחדים שלכם. אלו שיתעצמו בזמן החתונה ואלו שלאחר שנים של שגרה, כבר לא יהיו כל כך כאלה.

צילומי save the date במחירי מבצע מיוחדים
– כולל כל האביזרים הנחוצים, אתם רק צריכים להגיע
– עובדים בכל רחבי הארץ
– אנחנו פתוחים בראש – יש לכם רעיון מעניין? דברו איתנו
– אל תוותרו על החוויה הבלתי נשכחת הזאת!
– צילומי זוגיות איכותיים כולל אלבום דיגטלי במתנה!
– אפשרות לקבלת התמונות בווצאפ / במייל 
טלפון: 054-218-6552

צילומי זוגיות
צילומי סייב דה דייט שלא תשכחו

מה הם צילומי זוגיות?

צילומי זוגיות הם צילומים של הזוג מספר ימים לפני החתונה, ומטרתם להנציח את רגעי הרווקות האחרונים שלהם.  האפשרויות של צילומים אלו, בלתי מוגבלות, ואנו מאפשרים לכם להצטלם בכל מקום שתרצו. צילומים אלו נערכים שבועיים עד חודש לפני החתונה, וניתן להצטלם בכל שעה שתרצו.

למה חשוב לצלם צילומי זוגיות?

צילומי זוגיות דבר ראשון נותנים רגע של מנוחה בין כל ההכנות המתישות לקראת החתונה. כמו כן צילומי הזוגיות נותנים לכם מזכרת אל רגעי הרווקות האחרונים שלכם, ומאפשרים לסגור את המעגל ולהתכונן לרגע מיוחד בחיים.

איפה מצלמים צילומי זוגיות?

אנו מצלמים צילומי זוגיות בכל מקום שתרצו ובהתאמה לרצון בני הזוג. אנו יכולים לעזור לכם לבחור את המקום המתאים לכם במיוחד, בהתאם לאופי שלכם ולסגנון שלכם.
אנו יכולים להציע לכם מגוון רחב של מקומות מומלצים:

  • צילום במקום הפגישה הראשונה – אחד המקומות שהכי יגרום לכם להרגשה מיוחדת, ולזיכרון מתוק במיוחד, הוא המקום הראשון שבו נפגשתם, אשר יכול להיות כל מקום שהוא. אנו מגיעים אל המקום עם הצוות שלנו ומצלמים אתכם תמונות מקסימות ונוסטלגיות.
  • גלגל ענק – אם אתם שובבים ואוהבי אטרקציות, תמונה על גלגל ענק בלונה פארק תהווה לכם חוויה מיוחדת.
  • חוף הים – אין כמו צילומי זוגיות בחוף הים הצבע הלבן של שמלת הכלה, וצבע החליפה הכהה של החתן, משתלב היטב עם הצבע הכחול של גלי הים, וניתן גם להצטלם עם אביזרים יפים ותואמים שנביא מהסטודיו.
  • בחרמון – אם אתם רוצים מקום באמת מיוחד ומושקע, תצטלמו בחרמון בשיא החורף. התמונות יצאו לכם מדהימות וייחודיות.
  • בחוץ לארץ – אחד הטרנדים היותר מיוחדים הם צילומי זוגיות בחוץ לארץ הערים הפופולאריות ביותר לצילום: פריז, מילנו, ונציה, ועוד.

צילומי סייב דה דייט

אחד החששות הגדולים ביותר של זוגות המתחתנים הוא, שלא יהיו מספיק אורחים בחתונה או שהאורחים לא יזכרו את התאריך, לכן אחד הטרנדים העכשוויים ביותר הוא סייב דה דייט,  לשמור את התאריך. צילום זה נעשה מספר חודשים לפני החתונה, ונשלח לאורחים בפייסבוק, ווצאפ, או במייל, ולעיתים רחוקות מאד בדואר. צילום זה מאפשר לאורחים לדעת על התאריך מראש, ולשמור אותו בלוח השנה.

סייב דה דייט אלו צילומים, הנעשים מספר חודשים לפני החתונה, וניתן בהחלט להתפרע איתם ולבצע אותם בכל קונספט שרק תרצו. אנו זורמים עם מגוון רחב של רצונות הזוג, ומאפשרים להם להצטלם בכל מקום שהוא ובכל צורה שהיא כולל אנימציות מיוחדות.

כדי שתתרשמו ניתן לכם מספר דוגמאות:

  • ספסל מעוצב בגינה  – ניתן להצטלם חבוקים, לבושים לבן על ספסל מעוצב כשלמעלה בעיצוב מיוחד תלויות לכם    האותיות סייב דה דייט, ולמטה בעיצוב תאריך החתונה במספרים.
  • בדשא – ניתן להצטלם בדשא עם הידיים בצורת לב, ותאריך החתונה שלכם מעוצב בצורה מיוחדת.

כדי לקבל תמונות מושלמות עליכם לשכור חברה מושלמת! אנחנו מספקים צילומי מקצועיים לכל סוג הבוקים במחירים משתלמים ועם תנאי שירות מדהימים! לפרטים נוספים צרו קשר

Call Now Button