צילומים לפורים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

חדש באתר

צרו איתנו קשר

אחד החגים שהכי כדאי לצלם אתכם ואת הילדים הוא חג הפורים. החג הזה הוא החג הכי שמח בשנה שבו כל המדינה לובשת חג, ויש אווירה עליזה ומיוחדת, אך חג זה עובר כל כך מהר, ועוד לפני שאתה חושב על משהו הוא כבר נגמר, וכן הילדים שלכם שככל כך התרגשו מהחג ומהתחפושות שלהם בסופו של דבר אין להם מזכרת מהחג. לנו בבוק המושלם יש את הפתרון הכי טוב בשבילכם, אנו נצלם לכם את הילדים בצילומי ילדים בפורים, ובציוד החדיש ביותר שלנו. אנו נקלוט כל הבעת פנים של התינוקת הקטנה שהתחפשה לארנבת מתוקה או של הילד הגדול שהתחפש לרופא עם אביזרים מתאימים ורקעים תואמים שרק לנו יש. אז למה אתם מחכים? בואו להצטלם אצלנו בחג הפורים.

– סטודיו צילום ילדים בפורים במחירי מבצע מיוחדים
– צילומי פורים ברמה הגבוהה ביותר!
– כדאי לקבוע מראש, נותרו תאריכים אחרונים
– טלפון: 054-218-6552

למה כדאי לכם לצלם את הילדים בפורים?

צילומי ילדים בפורים היא אחת החוויות לילד ולהורה. פורים הוא חג שבו הדמיון הוא שם המשחק, בו אתם יכולים להתחפש למגוון רחב של תחפושות החל מתחפושות המתאימות לכל ילד באופן אישי, ועד תחפושת משפחתית המתאימה לכל בני המשפחה. צילום בחג פורים נותן לכם את היכולת להתפרע במגוון רחב של צילומים וניתן לבחור להתחפש עם תחפושות שלכם מהבית או תחפושות שתמצאו אלינו בסטודיו, הכול לפי בקשתכם ורצונכם. תזכרו שמעבר לתמונות המקצועיות, שאנו נספק לכם, נספק לכם גם מזכרת והמזכרת היא החשובה.

איפה אנו מצלמים צילומי ילדים בפורים?

אנו מצלמים צילומי ילדים בפורים בכל מקום שתרצו. אנו יכולים להגיע אליכם עד הבית עם ציוד מקצועי ועם צלם שמתאים במיוחד לצילומי ילדים עם המון סבלנות ואהבה, או שאנו יכולים לצלם בחוץ בגינה השכונתית או בשדה ליד הבית, וכן גם ניתן גם לצלם צילומי פורים בטבע, בכל מקום שתבחרו החל מהנחלים בצפון ועד לכרמי ענבים טריים וטעימים, הכול כפי בחירתכם.

הצילום שלנו נעשה בהתאמה אתכם ולפי הרצונות שלכם. אנו מתאימים את עצמנו לכל רצון שהוא, ומבצעים שיחה עם הלקוח לפני הצילומים, שם אנו מוודאים את הרצון שלו ואת התקציב שברצונו להשקיע לשם כך. לאחר מכן אנו מתאימים את החבילה בהתאם לדרישות הלקוח.

צילומי פורים – למה לבחור דווקא בנו?

נכון, יש הרבה צלמים שמצלמים ילדים בפורים, אבל לנו יש יתרונות שאין באף מקום אחר.

אנו מתאמים עם הלקוח את החבילה והתקציב הכי טובים  המתאימים בשבילו, ובהתאמה אישית, כי אצלנו אין חבילה שמתאימה לרעותה. בנוסף לכך אנו מגיעים עם ציוד מקצועי לכל מקום שתרצו כולל בבית שלכם או בחוץ או בטבע, או בסטודיו המקצועי שלנו, עם מגוון אביזרים בהתאמה אישית תוכלו לבחור אביזרים של נסיכות, אבירים, תחפושות ילדות, ועוד מגוון רחב של אביזרים מיוחדים שאין באף מקום אחר.

אצלנו יש לנו צלמים שמתמחים בצילומי ילדים לפורים, וכן אנו בעלי ניסיון בצילומים אלו של 12 שנה, ונקלטנו בעדשת המצלמה שלנו רגעים בלתי נשכחים.

כמה זה עולה לנו?

צילומי ילדים בפורים מחירם משתנה לפי חבילת הצילום שתבחרו לדוגמא, חבילת צילום ילדים בפורים 350 שקלים חבילה זו כוללת חצי שעה של צילום על רקע לבן פלוס שני רקעים צבעוניים לצילומי ילדים, תמונות משפחתיות עם תחפושות, בנוסף רק תמונות של הילדים בתחפושות. 60 תמונות מוכנות לפיתוח 10 תמונות מעובדות, ואלבום מקצועי ביותר, וכן תמונה מוגדלת על מגנט בגודל A4. חבילת הצילומים היא לשלושה ילדים באותו פרק זמן, תוספת ילד נוסף 120 שקלים, ניתן בנוסף לקבל גם תמונה על בלוק עץ – במיוחד השנה יצאנו במחירי מבצע מיוחדים, כדאי להתקשר ולתאם יום צילום כבר מחודש ינואר.

תמונות

Call Now Button