צילומי הריון

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

חדש באתר

צרו איתנו קשר

צילומי הריון עם חברה מנוסה

מחפשת צילומי הריון? הבטן שלך תופחת לאט לאט בתוך הבטן גדל האוצר לו את מחכה התינוק שלך. את חווה את החוויה היטב מרגישה את תנועות העובר הגדל בתוכך בוודאי את רוצה כבר לראות אותו ועוקבת באהבה אחר תמונות האולטרסנד  שלו. בוודאי חשבת על רגע הלידה, כשתראי אותו מול עינייך ואת מתרגשת מאד. היית רוצה למצוא מזכרת שבעצם תעזור לך לזכור את ההיריון, וגם תהיה חוויה, צילומי הריון הם המזכרת בשבילך. צילומי הריון נעשים על ידי צלמות עם ציוד איכותי בסטודיו או בטבע שבסופו של דבר עם הבעל או בלעדיו, ואתם יוצאים עם מזכרת לכל החיים.

– צילומי הריון בים או בטבע במחירים משתלמים
– אפשרות גם לצלם בבית
צלמת הריון עם צילומים מקוריים ומיוחדים גם לדתיים
– מבצע מיוחד ומחירים זולים
– פנו אלינו כעת
טלפון: 054-218-6552

צילומי הריון בסטודיו

מהו בוק הריון?

בוק הריון הינו אלבום מעוצב ויפה של צילומי הריון יפים ומקסימים, המצולמים באופן מושקע על ידי הצלמות שלנו, שהן בעלות הכשרה בצילומי נשים בהריון, ומתמחות בצילומים של נשים אלו. מחיר צילומי הריון, שהם לא גבוהים וניתן אף לאישה הרוצה מזכרת, אבל לא רוצה להוציא סכום גדול מידי לצילומי הריון בזול.

מתי כדאי לצלם צילומי הריון?                   

אחת השאלות העיקריות הם מתי אפשר לצלם צילומי הריון באיזה שבוע? הזמן הטוב ביותר לבצע צילומי הריון הוא בין שבועות 30-34 בהריון עם עובר יחיד אבל אם תאומים זה בין שבוע 28-32, וזה כמובן משתנה לפי כל אישה.

למה כדאי לצלם צילומי הריון?

כדאי לצלם צילומי הריון מפני החוויה המאוד מיוחדת שיש בכך. רוב ההיריון עובר על נשים רבות בלחץ וחרדה רבה, והן אינן מתפנות להנות מההיריון כפי שצריך. צילום מקצועי ואומנותי של ההיריון נותן לכם הצצה אל הגוף שלכן, שמשתנה היטב בהריון ולקבל אותו ואתכן מחדש, וכן זה כמובן מעבר למזכרת המאוד מיוחדת מתקופה קסומה.

איפה מצלמים צילומי הריון?

אנו מצלמים צילומי הריון בכל מקום שתרצו, החל מצילומי הריון בטבע ועד לצילום בסטודיו שלנו, המאובזר ומושקע וכלה בבית שלך עם אביזרים, שאנו אחראים להביא במיוחד.

  • צילומים בטבע – אנו מצלמים צילומי הריון בכל מקום שתבחרו בטבע, החל ממסלולים בשטח ויערות קק"ל ועד לכרמי ענבים משובחים, וכן אנו מצלמים בכל מקום בארץ כולל צילומי הריון בחדרה.
  • צילומים בים – צילומי הריון בים הם צילומים מאד מיוחדים. אין כמו להצטלם בים התכול והגלים שמתנפצים להם על שובר הגלים. כמו כן השקיעה בים היא השקיעה היפה ביותר והצילום שלך עם הבטן ההריונית יפה במיוחד.

אנו גם מצלמים צילומי הריון מיוחדים הכוללים שימוש ברקעים ואפקטים מיוחדים ותאורה מעולה, היוצרות תמונות יפות במיוחד.

עם מי אני יכולה להצטלם?

את יכולה להצטלם עם כל מי שהלב שלך חושק בו, בין אם מדובר בהריון ראשון בין אם לא.  את יכולה להצטלם עם הבעל, ובין אם מדובר בהריונות מאוחרים יותר שבהם את יכולה להצטלם עם הילדים האחרים, הכול הולך בשמחה ובאהבה.

צילומי הריון בעבור נשים דתיות

אנחנו כמובן גם מצלמים צילומי הריון לדתיים, וכן אנו מודעים למורכבות הרבה של צילום הריון כשאת דתיה. יש לנו צלמות שישמרו על צניעותך, אנו מצלמים גם צילומי הריון צנועים ומושקעים במיוחד.

מחירי צילומי הריון

צילומי הריון מחיר משתנה בהתאם לחבילה שאותה אתן רוצות, אך לדוגמא: חבילת זהב מחירה הכולל, צילומי חוץ 100 תמונות באיכות מעולה על דיסק צרוב מוכנות לפיתוח במעבדה מקצועית, 12 תמונות מעובדות (שחור לבן, צבעונית מיוחדת, החלקת עור הפנים ועוד). משך זמן הצילום הוא שעתיים וחצי בחורשה או בפארק עלות החבילה 799 שקלים, כמובן שניתן לחפש צילומי הריון וצילומי הריון במבצע.

צילומי הריון בטבע

צילומי הריון זוהי חוויה מיוחדת, בה כל אחד מבני המשפחה מקבל ביטוי עצמי בתמונה. כמובן שניתן לצלם צילומי הריון בסטודיו מושקע ומאובזר, אך גם ניתן לבצע זאת בטבע. צילומי הריון בטבע הם הטרנד העכשווי, נשים רבות אינן מסתפקות כבר בצילומי סטודיו מושקעים ככל שיהיו ורוצות לצאת אל הטבע ואל המרחב שם הן מרגישות שיכולות לתת מעצמן יותר בצילומים. כמו כן צילום בטבע מאפשר לקבל חוויה מקצועית לחוויות הצילומים. שם יש לך אפשרות לגלם את עצמך היטב, ולהצליח להוציא את המירב מהצילומים. אצלנו בבוק המושלם אנו מתמחים במגוון רחב של צילומי הריון בטבע בכל מקום שתרצו, ויש לנו 12 שנה ניסיון בצילומי הריון מושקעים.

איך יוצרים צילומי הריון בטבע מושקעים?

נשים רבות שואלות את עצמן איך יוצרים צילומי הריון בטבע מושקעים. צילומי הריון בטבע מתחילים בראש ובראשונה, מהתאמה של אתר הצילומים. ניתן לצלם את צילומי הריון בטבע בכל מקום שתרצי החל מחורשה, בשדה, או גן פורח. אנו נשלב את הצילום שלנו בהתאם לאפשרויות הצילום במיקום הקיים. הצילומים תלויים באור בשעות היום, ובתאורה הטבעית הקיימת במקום, מקומות הצילום יכולים להשתנות לפי עונות השנה, ולכן אין צילום הריון שלנו התואם אחד לשני.

מה הם צילומי הריון בטבע?

צילומי הריון בוק בטבע הוא חווית הטבע בהתגלמותה, וישנם שינויים המתחוללים בגופך רק בתקופה זו. יש נשים שלא אוהבות צילומים מבוימים, ומעדיפות צילומים שהם יותר ספונטניים, לכן אותן נשים גם לא ממש מתחברות לצילומי הסטודיו. הם ירגישו נעים יותר כאשר מסביבן הסביבה הטבעית שלהן כמו שמש, ים, ואדמה.

אלו מקומות מומלצים יש לצילומי הריון בטבע?

  • חורשה – אתם יכולים לא להשקיע בכלל, ולבחור להצטלם בחורשה שליד הבית. ירוק העלים והעצים החומים נותנים הרגשה טבעית ומיוחדת.
  • ים – אין כמו לבצע צילומי הריון בים. צילומי הריון בים הם צילומים מקסימים ומיוחדים אין כמו תמונה של בטן הריונות בים התכול, וכמובן שאין כמו תמונה מול השקיעה. צילומי הריון בים הם צילומים מאתגרים במיוחד, כי יש לקלוט בעדשת המצלמה את התאורה כמו שצריך. צילומי אלו הם גם נראים יותר ספונטניים.

עם מי אני יכולה להצטלם?

את יכולה להצטלם עם כל מי שתרצי אנו משלבים לפי בקשתך. צילומי הריון בטבע משפחה הם הצילומים המושלמים ביותר אין כמו להצטלם עם הילד הקטן שלך מחבק אותך או בן הזוג שלך. ניתן גם לשלב את המשפחה המורחבת בצילומים לפי בקשתך.

צילום הריון ומשפחה  בטבע  הוא צילום שיש בו אתגר וריגוש כאחד. בצילום זה את מאפשרת לתת לאנשים אחרים להסתכל אל תוך השינויים המיוחדים שמתחוללים בגופך.

מחירי צילום הריון

צילומי הריון בטבע מחיר משתנה בהתאם לחבילה שתבחרי לדוגמא: חבילת צילומי חוץ הכוללת, שעה של צילומים בחורשה או בים, 70-100 תמונות ערוכות, 10 תמונות מעובדות, 2 עיבודי גרפיקה קולאז', והוספת מלל הצילומים כוללים גם צילומי משפחה עד 5 נפשות זוג הורים וילדים, עלות הצילומים ללא אלבום 850 שקלים, ובתוספת אלבום עולה 1100 שקלים. כפי שניתן לראות צילום מחיר צילום הריון בטבע בהחלט משתנה לפי מקום הצילומים למשל הוספת צילומים בים תעלה עוד 100 שקלים. אצלנו אנו מצלמים מגוון רחב ביותר של צילומים, שמתוכם עד בוחרת את הצילומים הטובים ביותר בעינייך, ואתם אנו מעבדים ועורכים לאלבום. אנו מעסיקים מעצבים מקצועיים האחראים באהבה רבה לעיצוב האלבום שלך באופן המקצועי ביותר.

Call Now Button