צילומי ניו בורן

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

חדש באתר

צרו איתנו קשר

צילומי ניו בורן שישארו מזכרת לכל החיים!

התינוק שלכם נולד זה עתה, הוא קטן ומתוק והבגדים הזערוריים שלו גורמים לכם הנאה רבה. אבל אתם יודעים שתוך מספר שבועות הוא כבר לא יהיה התינוק הזערורי והקטן שתלוי רק בכם, לכן אתם מעוניינים לתעד את הרגעים האלה כדי לזכור אותם שוב ושוב, וגם כדי להזכיר לילד שיגדל איך שהיה פעם כזה קטן, צילומי הניובורן הם בשבילכם. אתם יכולים להגיע עם התינוק או התינוקת לסטודיו שם הצלמת תצלם את התינוק או התינוקת שלכם בפוזות נפלאות,  שבוודאי יגרמו לכם הנאה רבה. מעבר למזכרת אלו מספר שעות קסומות של חוויה עם התינוק או התינוקת שלכם, וכדאי לכם לא לפספס את העניין. אז מה צריך בשביל צילומי ניו ביורן?

– צילומי ניו בורן במחיר שפוי באמת! – מבצע מיוחד על צילום תאומים – אפשרות צילום בבית או בסטודיו – עובדים בכל רחבי הארץ – מחירים מיוחדים ומבצעים בכל ימות השנה – טלפון: 054-218-6552

 

מה הם צילומי ניו בורן?

ניובורן מוגדר עד השבועיים הראשונים לחיי התינוק, שזה הזמן המומלץ שבו ניתן לצלם אותו, ועד חודש לכל המאוחר. צילום זה ניתן לתת כמתנה נפלאה ליולדת טרייה או אם את יולדת ורוצה לצלם את התינוק זהו הזמן לצילומים. בצילומים אלו מתועדים הרגעים הקסומים של התינוק שלך, כפי שלא היו יכולים להיות מתועדים בדרך אחרת.
צילומי ניו בורן

איפה ניתן לצלם את התינוק או התינוקת?

ניתן לצלם צילומי ניובורן בכל מקום שתרצו אנו צוות הבוק המושלם מתמחה בצילום של הקטנטנים הללו ונשמח להגיע אליכם לצילומי ניו ביורן בבית עם צלם המתמחה בצילומים אלו ועם כל האביזרים והציוד המקצועי הדרוש. כדי שיהיה לכם הכי נוח שאפשר אנו מגיעים לכל מקום בארץ. החל מהצפון ועד לדרום אנו מגיעים גם לצלם צילומי ניו ביורן בחדרה.

צילומי תאומים ברמה גבוהה

אם ילדת בשעה טובה תאומים או תאומות. תוכלו בוודאי לבצע להם גם צילומי ניו ביורן תאומים יש לנו מגוון של אביזרים תואמים לתאומים החל מסלסלה מקושטת ועד לתיבת אוצרות. אנו יכולים לצלם אותם ביחד וגם לצלם כל אחד לבד. כל הצילום נעשה בהתאמה עם האם עד ליצירה המושלמת.  אנו יכולים להגיע עד אליכם עם הציוד המקצועי ביותר ועם האביזרים המתאימים והיפים ביותר.

מחירי צילומי ניו בורן

צילומי ניו ביורן מחיר משתנה בהתאם לחבילות הצילום. חבילות ניו ביורן רגילה הכוללת : צילומי בני שעה המיועדים לתינוקת בני 5 ימים עד חודש. המשפחה מקבלת 150 תמונות מצולמות + 15 תמונות מעובדות בפוטושופ. שחור לבן צבעוני ועוד. יש אפשרות באותו מחיר לקבל גם אלבום דיגיטלי.  בנוסף ניתן גם להצטלם עם התינוק. וגם ניתן לצלם אחים גדולים עם התינוק. מחיר החבילה הזו יעלה לכם 850 שקלים. מחיר צילום ניו ביורן הוא אינו זול אבל אם אתם בכל זאת מעוניינים לצלם את התינוק אפשר לרכוש צילומי ניו ביורן קופון או צילומי ניו ביורן  במבצע דבר המוזיל בהחלט את המחיר של הצילום ולא גורע מהאיכות של התמונה.

למה לבחור דווקא אותנו עבור צילומי ניו בורן שלכם

החלטתם לצלם את התינוק שלכם אך אינכם יודעים במי לבחור לנו באתר הבוק המושלם יש מגוון רחב של יתרונות על פני המתחרים שלנו

  • צילומי ניו ביורן על ידי מומחים בלבד
  • הסבלנות והרגישות שלנו ידועה, ומתאימה גם לנשים במצב רגיש לאחר לידה
  • סטודיו מאובזר ומפואר עם אביזרים שאין לאף אחד
  • אפשרות להגיע אליכם הביתה בכל מקום בארץ
  • אפשרות לצילומי ניוביורן בטבע
  • שימו בציוד מקצועי המותאם לתינוקות רכים
 

אנו בבוק המושלם מתמחים במגוון סוגי צילומי ניו ביורן המזכרת הינה מיוחדת ומתאימה לכם. אצלנו בבוק המושלם תהנו מצילומי ניו בורן עם חברה מקצועית אשר מספקת צילומים כבר למעלה מ- 12 שנים.

תמונות

Call Now Button