צילומי תדמית

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

חדש באתר

צרו איתנו קשר

צילומי תדמית עם חברה שנותנת לכם את התמורה הטוב ביותר

העסקים היום נלחמים ממש על כל לקוח, כאשר העסקים מפורסמים ברשת האינטרנט, נלחמים אף יותר. אם פעם הסתפק העסק במודעות רחוב בשחור לבן, היום התמונה, הפנים של העסק שלך או כרטיס הביקור שלך, היא מבוקשת ונדרשת. לאנשים לא מספיק לראות את צילומי העסק שלך בפייסבוק, אלא הם גם רוצים לראות את בעל העסק, ולדעת איך נראה נותן השירות שלהם, לכן צילום מקצועי שלך הוא דבר חשוב במיוחד ואין לזלזל בו. כמו כן כאשר חברה או עסק קטן רוצה לשווק את עצמה באופן הטוב ביותר, היא חייבת להשקיע בצילום מקצועי כי תמונה של העסק שלך או אתה, באופן לא מקצועי, עלולה לגרום ללקוחות להעדיף את המתחרה שלך, שבחר דווקא להשקיע בצילומים מקצועיים.

מה הם צילומי תדמית?

צילום תדמית הינו בעצם צילום של בעל עסק או חברה קטנה לאתר האינטרנט שלו או לשיווק, במדיה המקוונת או הרגילה. צילום תדמית איכותי ומקצועי הוא בעצם היכרות של העסק או החברה שלך עם לקוחות חדשים. התמונה יכולה לפתוח בפניך דלתות של קשרים חדשים עם לקוחות חדשים, לנו בחברת הבוק המושלם יש את הכלים להעניק לכם את הצילומים הטובים ביותר.

בזמן צילומי תדמית ללקוח
בזמן צילומי תדמית ללקוח

למה חשוב לצלם צילומי תדמית מקצועיים?

צילומי תדמית הם התמונה לעסק שלך, וכן גם כרטיס הביקור שלך, לכן הם חייבים להיות מקצועיים. אצלנו אתם מקבלים צילום מקצועי של תמונות כולל רקעים מתאימים. חשיבה על לבוש מתאים בהתאם לסגנון העסק. צלמים בעלי יחס וצילום מקצועי, היכול להפוך את הבעת הפנים למושלמת ומתאימה בדיוק לעסק שלכם.
כמו כן אצלנו שמנו דגש מיוחד מאד על התאורה המתאימה ביותר, ולכן יש תמונות מושלמות ביותר.

צילומי תדמית, את מי אנו מצלמים?

אנו מצלמים מגוון רחב ביותר של עסקים החל ממנהלים של חברות ענק ועד לעסק למכירת מוצר קטן וזעיר הרוצה תמונה לדף הפייסבוק.
אנו מצלמים לדוגמא:

  • צילומי תדמית לחברה – קיימת תחרות רחבה מאד בשוק, אשר קיימות חברות רבות בכל סוגי המוצרים, ומכיוון שהתחרות נעשתה קשה במיוחד, והלקוחות כבר אינם מסתפקים בראיית המוצרים שלכם בחנות הפיזית, לכן אתם חייבים להקפיד על נראות  של מנהלי החברה בצורה הטובה ביותר.  זכרו תמונה טובה שווה יותר מאלף ממילים, משום כך אנו מצלמים צילומי תדמית לכל סוגי החברות עם אהבה רבה ועם יחס חם ובעיקר ציוד מקצועי ושווה. אנו תופסים את הבעת שלכם כדי שתשדר במיוחד את המסר שאתם רוצים להעביר.
  • צילומי תדמית לעורך דין – צילומי תדמית לעורכי דין הם הצילומים הכי מתבקשים, יחסית מכל עסק שהוא. תמונה טובה של עורך דין יכולה לגרום ללקוח להשתכנע, האם לרכוש את שירותיו או לא, לכן עורכי דין חייבים להשקיע בתמונה מקצועית לאתר האינטרנט שלהם. גם עורך דין מופיע בדרך כלל בבתי משפט, ולכן התמונה שלו אמורה להראות בעיקר אדם ייצוגי ואכפתי, משום כך יש להשקיע בצילום מקצועי, ובעיקר בבגד הולם חליפה ועניבה המתאימה לצילומים אלו.

צילומי תדמית מחירים

צילומי תדמית מחיר משתנה בהתאם לחבילה שתבחרו קיימות אצלנו שתי חבילות עיקריות: צילומי תדמית רגילים, המיועדים לצילום של כל חברה, או לדף הפייסבוק  הצילום כולל צילום של שעה עד שעה וחצי עם החלפות בגדים ומקבלים את כל התמונות בעלות 1500 שקלים. חבילת הצילום השנייה היא צילומי תדמית מורחבים, העורכים עד שלוש שעות וכוללות צילומים עם מגוון רחב של אנשים ומוצרים, הצילומים האלו יעלו 2500 שקלים.  בנוסף אנו מתמחים במגוון צילומים של חברות מקצועיות עם ניסיון של 12שנה.

תמונות של צילומי תדמית

Call Now Button