צילומי דורות

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

חדש באתר

צרו איתנו קשר

מחפשים צילומי דורות? מצאתם את המומחים הגדולים בארץ עבור הצילומים המרשימים שכל הדורות הבאים יזכרו למשך השנים הקרובות. אם אתם רוצים מזכרת מיוחדת, מזכרת מעולה שתישאר לכל החיים, כדאי לכם לבצע צילומי דורות. צילומי דורות הם צילומים מעולים למזכרת מיוחדת מיום מיוחד. אנו בבוק המושלם אחראים על מגוון צילומים מוצלחים במשך 12 שנה, אבל אחד הצילומים שאנו אוהבים לעשות אלו צילומי דורות. אנחנו אוהבים לצלם צילומים הדורשים מורכבות ואהבה גם יחד, ואין אנו מפחדים משום אתגר. צילומי דורות בהחלט מהווים אתגר לצלמים בשל המורכבות הרבה, שבהם צילומים של אנשים ממגוון גילאים שונים כולל תינוקות וילדים קטנים. אם יש לכם סבא וסבתא זקנים, שאתם רוצים לנצל את הזמן איתם היטב, אתם מוזמנים לצילומי דורות אצלנו או אצלכם לפי מה שתבחרו.

– מחירים מיוחדים ומבצעים בכל רחבי הארץ!
– עובדים עם מחירון צילומים והמחיר כולל אביזרים
– אלבום לכל אחד מבני המשפחה בסיום הצילומים
– אפשרות לקבלת התמונות במייל / בווצאפ
זיכרון מושלם למשפחה! ואחריות על התמונות לכל החיים!
טלפון: 054-218-6552

מהם צילומי דורות?

צילומי דורות כשמם כן הם, בצילומי דורות אנו מצלמים את מגוון הדורות הקיימים במשפחה שלכם וכוללים אותם בתמונה אחת. התמונה שלנו כוללת: סבא וסבתא רבא, הבנים שלהם והילדים שלכם ובמשפחות מורחבות ביותר גם את הנינים. צילומים אלו נקראים צילומי דורות כי הם כוללים את כל הדורות במשפחה. צילומים אלו מעבר לחוויה ולמזכרת הם גם מאפשרים להכיר את המשפחה בצורה קצת יותר טובה, ובאווירה רגועה ונעימה.

איפה ניתן לצלם צילומי דורות?

אנו מצלמים צילומי דורות בכל מקום שתבחרו, אך ישנם מקומות שאנו ממליצים להצטלם בהם.

  • צילומי דורות בבית – במידה וישנם במצולמים מבוגרים ביותר, וקשה להם להגיע לסטודיו שלנו. אל תוותרו על הצילומים משום שזה עניין פעוט כזה, אנו יכולים להגיע אליכם הביתה. עם הציוד המקצועי שלנו, ועם האביזרים המיוחדים שלנו לצילומי דורות, כך המבוגרים יוכלו להשתתף בצילומים ברוגע במקום המוכר והפרטי שלה.
  • צילומי דורות בסטודיו – אם אתם רוצים צילומי דורות מיוחדים במינם, תגיעו אל הסטודיו המפואר שלנו יש לנו סטודיו מושקע המכיל רקעים רבים ומפוארים של כל מקום שתרצו, הכותל, רקע של ים, ועוד. בנוסף אנו מביאים אביזרים מיוחדים המתאימים גם לילדים הקטנים ומתאימים את כולם אחד לשני לתמונה מושלמת ומיוחדת.
  • צילומי דורות בחוץ – אם אתם דווקא רוצים להצטלם בחוץ אנו ממליצים לכם על מספר מקומות צילום.
  • צילום בים – אין כמו הים כדי להצטלם תמונות שכאלו. הים משרה אווירה רגועה ונעימה, גלי הים מתנפצים בחוזקה על שובר הגלים, והריח של הים. ניתן להצטלם על רקע הים הכחול תמונה זו הינה חוויה מיוחדת, אך במיוחד אהובה עלינו התמונה של צילומי שקיעה.
  • צילום בטבע – אם אתם משפחה שאוהבת מסלולים וטיולים, צילומי דורות בטבע יתאימו לכם כמו כפפה ליד. ניתן להצטלם בכל מקום שתרצו החל מיערות קק"ל, ועד לכרמי ענבים מדהימים, ובעצם בכל מקום שתרצו. אנו ממליצים על חוות סוסים במידה והמשפחה אוהבת חיות ניתן לצלם אתכם רכבים על סוס או לחילופין מאכלים אותו.
צילומי דורות
צילומי דורות

מחירי צילומי דורות

אז הבנו את החשיבות של צילומי דורות, מה מחירם? אז צילומי דורות מחיר משתנה על פי החבילה הקיימת לדוגמא: סשן צילומים בני שעה, כינוס משפחתי הכולל תמונות של כל אחד בנפרד וצילום משפחתי של סבא וסבתא נכדים נינים ובקיצור כל המשפחה המורחבת. 150 תמונות על דיסק מוכנות לפיתוח התמונות, ו-15 תמונות מעוצבות כמו שחור לבן למשל, העלות לכך היא 1000 שקלים. כמובן שניתן לבחור חבילה אחרת בהתאמה אישית המתאימה למשפחה שלכם.

למה כדאי לכם לבחור בנו?

היתרון שלנו כלפי צלמים אחרים הוא שיש לנו, ציוד מקצועי, ומתאים לצילומים וניסיון של 12 שנה בכל סוגי הצילומים ואנחנו מכירים את המקומות הכי מדהימים שאתם תצאו בהם, בין אם תרצו להצטלם בסטודיו שלנו או בבית שלכם, אנחנו נדאג שתצאו פשוט מושלמים, כי כך מגיע לכם רק בחברת "הבוק המושלם"  לפרטים נוספים צרו קשר כעת

תמונות של צילומי דורות

Call Now Button