צילומי נשיות

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

חדש באתר

צרו איתנו קשר

אישה היא תמיד אישה, כך תמיד אומרים, וכך אם את רוצה לקבל יחס אישי בצילומים שמדגישים את הנשיות שלך, את מוזמנת אלינו לבוק המושלם לעבור חוויה מיוחדת של פעם בחיים. צילומי נשיות מדגישים את מבנה פנייך הנשיים, ואת הגוף הנשי בצילומים מעניינים ומפתיעים. ניתן לתת כמתנה את צילומי הנשיות לאישה שאיתך, לבת הזוג, צלום זה נותן לך חוויה אינטימית של צילומים מיוחדים באופן אישי רק לך, וכך מתנה זו היא מתנה מקסימה ומיוחדת. אם אתה רוצה לתת לחברתך  שעה של קורת רוח ויחס אישי, כדאי לך לרכוש חבילת צילומי נשיות של הסטודיו שלנו הבוק המושלם בחבילה זו תיתן לה הזדמנות להכיר את עצמה ולאהוב את עצמה מחדש.

– צילום נשים אומנותי מחיר מעולה
– ניסיון של למעלה מ-12 שנים בתחום!
– עובדים בכל רחבי הארץ
– צילום אישי ומקצועי
– טלפון: 054-218-6552

צילומי נשיות, מהם?

צילומי נשיות מוגדרים כצילום של האישה לבדה. אם עד עכשיו האישה הצטלמה תמיד עם חברות או בני משפחה. צילומי הנשיות נותנות לה מרחב אחר, שונה, ויחס אישי של צילומים רק בשבילך, בצילומי נשיות מעבר ליחס האישי שהיא מקבלת, היא עומדת מול המצלמה בתנוחות שהיא בדרך כלל לא יכולה לאפשר לעצמה. והיא נהנית  משעה של יחס ואהבה רק בשבילה, לפיכך בצילומי נשיות היא יכולה להיות דוגמנית ליום אחד. בצילומים אלו האישה משתחררת באופן חופשי, ויכולה להצטלם בכל פוזה שהיא רוצה. היא יכולה לבחור להראות את התמונות לבן הזוג או להשאיר את התמונות ברשותה.

צילומי נשיות

למה חשוב להצטלם צילומי נשיות?

בעוד שצילומי בוק הריון מתעדות תקופה יפה ומיוחדת בחיי האישה, הרי שצילומי נשיות אמורים לבצע ההפך מכך.  צילומי נשיות מכריחים אותך להיפגש עם עצמך הם טובים בעיקר לנשים או נערות עם דימוי גוף נמוך וכך מחזקות את הדימוי העצמי, והם אמורים לעזור לך להתחבר עם גופך וגם הרצונות שבנשמתך, ניתן גם להצטלם צילומי תדמית לנשים שרוצות לשדרג את העסק שלהם

בעוד שבצילומי בוק הריון יש כללים וחוקים, צילומי נשיות אין בהם כללים וחוקים. הצילומים  הללו נועדו לגרום לך להשתחרר מכל העכבות הקשורות לגופך. נשים דיווחו כי לאחר הצילומים הן הרגישו חוויה חדשה והרגשה טובה לגבי הגוף שלהם, וגם האהבה העצמית שלהם גדלה לאין שיעור.

צילומי נשים נעשים כמובן בתיאום עם הצלמת ועם האישה, ויחד ניתן לבחור את המקום המתאים ביותר לצילומים. ניתן להצטלם בבית או בסטודיו המפואר שלנו, בהתאמה אישית ומיוחדת במיוחד בשבילך.

איך מתבצעים צילומי הנשיות?צילומי נשיות בטבע

צילומי הנשיות מתבצעים על ידי עמידה של האישה מול המצלמה, ועם תאורה מושלמת, הגורמת לתמונות להראות מושלמות ביותר. בנוסף לכך אנו מציעים בסטודיו שלנו מגוון רחב של רקעים מדהימים המתאימים לך במיוחד. מגוון רחב של שמלות מיוחדות שישוו לך כל מראה שתרצי. אצלנו מתבצעים צילום נשים אומנותי המתבצע על ידי צלמת אישה, המתמחה בהעמדה של האישה מול המצלמה ובעריכת התמונות אחר כך.

צילומי נשיות – איפה נצטלם?

אנו מצלמים צילומי נשים בכל מקום שתרצו בכל מקום שתרצו ובכל הארץ החל מצילומי נשיות בצפון ועד לצילומי נשיות בסטודיו או בחוץ.

צילומי נשיות, מחירים ופרטים נוספים

צילומי נשיות מחיר משתנה לפי החבילה, שאותה אתן רוצות, לדוגמא: מפגש של שעה בסטודיו מאובזר ומגוון 50 תמונות יפות עם קישור להורדה מהאתר, וקולאז' יפה ומיוחד מהתמונות לפי בחירתך, בתשלום של 800 שקלים. בנוסף את מקבלת: איפור ותלבושת מקצועי, ליווי ותמיכה בהכנות לצילומים, וכן כל התמונות עוברות עריכה, עבודה עם מצב הרוח לשחרור האישה לתמונות מוצלחות ויפות. כמו כן אנו עובדים בכל ימות השבוע כדי לאפשר לאישה לבחור את היום הטוב ביותר עבורה ללא חרדות, אז אל תחששי ותחווי חוויה מושלמת.

Call Now Button