צילומי משפחה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

חדש באתר

צרו איתנו קשר

צילומי משפחה בצורה מקצועית

מחפשים צילומי משפחה? אין ספק כי היום כל אחד מסתובב עם טלפון נייד שבתוכו מצלמה ויכול לצלם בכל עת. אולם מתי בפעם האחרונה דאגתם להוריד את התמונות שצילמתם ולפתח אותן כנראה אף פעם לא. אנו חברת בוק המושלם מזמינים אתכם לחוויה יוצאת דופן ומדהימה. של צילומי משפחה בפוזות מהממות.  כמה שעות טובות של צילומים שלכם עם הילדים וכל ילד לבד ניתן גם לצלם צילומי משפחה מורחבת שבהם גם הסבא הסבתא ובני הדודים משתתפים. במקרה הזה מעבר לחוויה הנהדרת של הצילומים והמזכרת שנשארת בסופו של דבר. יש לכם גם חוויה מקסימה עם המשפחה. אז למה אם מחכים רוצו להצטלם במהירות האפשרית.

– צילומי משפחה כוללים גם אפשרות למשפחה מורחבת
– אפשרות לעשות זאת בחוץ בצפון או בדרום, או בטבע או בבית שלכם
צילומי משפחה בסטודיו במחיר מבצע לחודש זה
– מחירים מיוחדים ומבצעים בכל זמן נתון
– אפשרות לקבלת קופון לצילום משפחה בהנחה משמעותית במייל
טלפון: 054-218-6552

למה כדאי לנו לצלם צילומי משפחה?

צילומי משפחה מתעדים את הרגעים היפים ביותר של הילדים שלכם אלו שלעולם לא יחזירו את ההתלהבות מהזוחלים ברצפה. את המשחק בכדור. ואת הרגע המתרפק של אבא ואימא. צילומי משפחה מעבר למזכרת הם גם בילוי משפחתי מרענן. הצילום יכול להיות מקרי. וגם יכול להיות כצילום על פי בקשה. גם לצילומי משפחה אנו מביאים את מיטב הצלמים שלנו ואת הציוד הטוב ביותר שלהם. כדי שיצא צילום מוצלח ומהנה אנו מבקשים מההורים להביא אביזרים שהילדים אוהבים כדי שהצילום יצא טוב יותר. אז מה יותר כיף מלגלות תמונה של הילדה שלך עם הבובה האהובה עליה.

צילום משפחתי בסטודיו שלנו

צילומי משפחה – את מי מצלמים?

אנו מצלמים בצילומי משפחה את המשפחה הגרעינית שלכם, ואם אתם רוצים ניתן גם לצרף את המשפחה המורחבת ליום צילומים חוויתי ונפלא.

איפה מצלמים צילומי משפחה?

אנו מצלמים בכל מקום שאתם בוחרים אז אנו ממליצים על שני מקומות שרבים מהאנשים הרוצים צילומי משפחה בוחרים מקומות אלו:

  • צילומי משפחה בטבע – אם אתם משפחה שאוהבת את הטבע נוכל לבוא אליכם לכל מקום שתרצו החל מסלולים ויערות קק"ל וכרמי ענבים מוריקים. אם אתם אוהבים סוסים נוכל לערוך לכם יום  צילומים עם הסוסים שבהם גם אתם וגם הילדים רוכבים על סוסים. או לצלם את הילד הקטן שלכם נותן לסוס לאכול חציר. עוד מקום שבו אנו אוהבים לצלם הוא הים צילומי משפחה בים מתאימים מאד . אין כמו האווירה הרגועה של הים לצילום משפחתי עם הרעש השקט של גלי הים. ועם החול הזהוב ויפה. אך במיוחד התמונה האהובה עלינו היא צילום משפחתי לפני שקיעה.
  • צילומי משפחה בצפון –  צילום באזור הצפון היא חוויה מאד ייחודית. בצפון קיימים אתרים רבים מאד שבהם ניתן לצלם את המשפחה החל ממסלולים יפים כמו נחל הבניאס, שיט בסירות וקיאקים  ועוד. וגם האוויר הנעים של הצפון והחוויה  הגלילית מוסיפים מראה ונופך לתמונות המצולמות שם.
  • צילומי משפחה בסטודיו שלנו – אם לא מתאים לצאת החוצה ואתם בכל זאת רוצים להצטלם צילומי משפחה בסטודיו הוא הפתרון בשבילכם. אצלנו בבוק המושלם יש סטודיו מאובזר ומפואר שבו יש צלמים המתמחים בצילומי משפחה. אנו משתמשים בציוד המקצועי ביותר ובאביזרים הטובים ביותר כדי שתצאו מרוצים.

אנו מאפשרים להביא לכם צלמת לצילומי משפחה כדי שתאפשר לכם להצטלם גם צילומי משפחה והריון ולהשיג שתי ציפורים בבת אחת.

צילומי משפחה – מחירים:

צילומי משפחה מחיר שונה בהתאם לחבילה שנבחרה על ידי המשפחה ניתן לדוגמא את: חבילת הזהב למשפחה מצומצמת  הכוללת בתוכה 100 תמונות מקצועיות צרובות על דיסק ומוכנות לפיתוח . 12 תמונות מעובדות. כמו שחור לבן העלמת פסי הריון. ועוד. זמן צילום של שעתיים וחצי המחיר יעלה 799 שקלים. במידה ותבחרו צילומי משפחה מורחבת המחיר יעלה 1349 שקלים.

Call Now Button