צילומי ילדים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

חדש באתר

צרו איתנו קשר

צילומי ילדים שעושים את ההבדל

אחד מהצילומים המתוקים ביותר שקיימים, הם צילומי ילדים.  אמנם היום לכל אדם יש מצלמה בטלפון, אבל מתי באמת טרחתם להוריד את כל התמונות, ולפתח אותם אצל צלם מקצועי. צילומי ילדים הינם חוויה מאד מיוחדת, שבה ניתן לצלם את הילדים בכל מקום שהוא ובכל פוזה שהיא, וכן ניתן לצלם את הקטנה שלכם עם הבובה האהובה עליה וכל חפץ שהוא או את הילד הקטן מתלהב מהעצים הירוקים שבשדרה. צילומי ילדים יכולים לכלול כל מיני סוגי צילומים, המתאימים לילדים, לכן חשוב שתהיה גישה לצלמת, המתמחה בצילומי ילדים בעלת סבלנות ואהבה למקצוע, שתוכל לצלם את הילדים בפוזות מטריפות ומיוחדות.

לנו בבוק המושלם את מגוון האפשרויות לצילומי ילדים מקסימים במיוחד.

למה חשוב לצלם צילומי ילדים?

צילום ילדים היא דרך נהדרת לתעד רגעים בחיי ילדכם, שלא ישובו עוד. ניתן לצלם את הילדים עם מגוון רחב של אביזרים ותלבושות מיוחדות, שיוסיפו נופך מיוחד לתמונות המצולמות. ניתן לצלם את הילדים עם אביזרים מיוחדים, ובכל מקום שהם אוהבים ניתן לצלם אותם בתחפושות, כפיות, אבירים, דמויות מסרטים שהם ראו וכמעט בכל פוזה שתרצו הכול בהתאמה אישית לכם ולמשפחה שלכם.

צילומי ילדים בחוץ
צילומי ילדים בחוץ

את מי אנחנו מצלמים?

אנו מצלמים ילדים בכל סגנון וגיל, ומומחים לשילוב האמיתי בין ילדים בכל גיל כדי שהתמונות יצאו באמת מושלמות.

אלו סוגי צילומי ילדים אנו מצלמים?

אנו מצלמים אותם מגוון בצילומי ילדים בכל מקום שתבחרו:

  • צילומי ילדים בטבע – הטבע הוא המקום המושלם ביותר לצילומי ילדים. הטבע כולל אוירה מיוחדת, שאין באף מקום אחר. צילומי ילדים בטבע כוללים את המקומות הבאים:
  • בים – הים הוא המקום האידאלי לצילומי ילדים בטבע אין כמו תמונה של הילדים בים עם האווירה שיש רק בים. מים תכולים שמש יוקדת ואוירה שמחה ורגועה.
  • כרמי ענבים ויערות קק"ל – בארצנו היפה יש מגוון מקומות יפים ומדהימים כמו כרמי ענבים ניתן לצלם את הילדים בוצרים ענבים סגולים או ירוקים יפים ובכלל מטפסים על העצים ונהנים מהאווירה המשכרת.
  • בחוץ – צילומי ילדים חוץ הם צילומים טבעיים ומיוחדים ניתן לצלם אותם באווירה נעימה בגינה ליד הבית על הנדנדה המוכרת לילד או סתם בשדה קוטפים פרחים. גם לשם אנחנו מביאים את ציוד הצילום הטוב ביותר שלנו. כדי שנוכל לתפוס בעדשת המצלמה שלנו. את הרגעים הבלתי חוזרים של ילדכם.

צילומי חגים

החג שבו הכי כדאי לצלם את ילדכם הוא חג הפורים. צילומי ילדים לפורים הם הצילומים הכי יפים שיש, לאחר שקניתם תחפושת או תפרתם אחת כזאת, בוודאי תרצו לצלם את ילדיכם למזכרת. ניתן לצלם את הילדים  בסטודיו המפואר שלנו עם אביזרים המתאימים, באופן מדויק לתחפושת שלכם או ניתן לצלם צילומי ילדים בפורים בחוץ בכל מקום שתרצו, לכן אל תוותרו על החוויה המדהימה של הצילום בחג פורים, למזכרת מיוחדת מחג מיוחד.

צילומי חלאקה

הזמן שבו בדרך כלל מצלמים ילדים, הוא צילומי ילדים בחלאקה. יום הולדת שלוש הוא רגע מכונן לבן הקטן שלכם, ותמונות לפני התספורת וגם אחרי התספורת הן רגע בלתי נשכח. אצלנו הילד יקבל יחס מיוחד ביותר עם המון אהבה. הצילום יעשה בהתאם לרצונותיו עם האביזרים שהוא הכי אוהב, וכן אנו מצלמים גם בסטודיו וגם בחוץ לבקשתכם.

כמה זה עולה לנו?

צילומי ילדים מחיר משתנה בהתאם לחבילה הרצויה 100 תמונות באיכות מעולה, שצילומם שעה וחצי צילומי סטודיו או חוץ ו15 תמונות מעובדות תעלה לכם 800 שקלים, כמובן כל שינוי בחבילה ישנה את המחיר בהתאם לחבילה.

גלריית תמונות

Call Now Button