בוק בר מצווה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

חדש באתר

צרו איתנו קשר

בוק בר מצווה עם הבוק המושלם

מחפשים אחר בוק בר מצווה לבנים? מצאתם! הבן שלכם חוגג בר מצווה, ואתם בוודאי מתרגשים מאד, ורוצים שהוא יחגוג את האירוע כמו שצריך. דאגתם לאולם מפואר, כיבוד טעים, אבל את הדבר האחרון שכחתם, והוא מזכרת לחתן הבר מצווה. בוודאי אתם חושבים על מזכרת מתאימה, מזכרת כזו שגם תתן לילד חוויה ביום חשוב בחייו, בוק בר מצווה הוא הפתרון הטוב ביותר בשבילכם. הבוק נותן לנער הבר מצווה הצצה  אל הנחת תפילין ואל לבישת הטלית, ומכין אותו לרגע המרגש של כניסה לעול מצוות. בנוסף לכך בוק בר מצווה מצולם על ידי צלמים מוכשרים עם הציוד המתקדם ביותר בהתאמה אישית לחתן בר המצווה, כך שאתם גם זוכים בתמונות מושקעות ואיכותיות, וגם נותנים לילד שלכם חוויה שלא ישכח.

– צילומי בוק בר מצווה עם צלם מקצועי 
– צלם עם מעל ל-12 שנות ניסיון בצילום בוקים
– נשמח להציע לכם מגוון רעיונות לצילום בוק בר מצווה
מחירים נוחים עבור צילום בטבע או בסטודיו
טלפון: 054-218-6552

בוק בר מצווה

בוק בר מצווה ומדוע בן צריך את זה?

בוק בר מצווה לבנים בשונה מאשר בוק בת מצווה הוא בעצם אלבום מעוצב ומושקע הכולל בתוכו תמונות מושקעות של נער בר המצווה. אנו מתאימים את הבגדים והאביזרים בהתאם לציפיות של נער בר המצווה, ולאהבות הגדולות שלו. אנו מצלמים בכל מקום שהוא רוצה להצטלם בסטודיו שלנו או בחוץ, ובסוף יום הצילומים אנו בוחרים בתיאום עם נער בר המצווה והמשפחה את התמונות, שיכנסו לאלבום. האלבום עצמו הוא אלבום פוטו יפה ומקסים בעיצוב מיוחד התואם את האהבה והרצון של נער בר המצווה.

בוק בר מצווה יתרום לכם רבות

בבוק בר מצווה הנער זוכה ליחס אישי בימים, שלפני בר המצווה. צוות צלמים מלווה רק אותו ונותן לו את היחס האישי הטוב ביותר, בנוסף צילום התמונות ישמש מעבר לחוויה הרגעית כמזכרת מעולה מיום מאושר. מאחורינו הבוק המושלם מאות צילומי בוק בר מצווה מושלמים אנו בעלי ניסיון של 12 שנים.

בוק בר מצווה עם מקומות מיוחדים באמת

אנו מצלמים את בוק בר המצווה בכל מקום שנער בר המצווה רוצה. יש לנו מגוון מקומות מומלצים, שחווית הצילום בהם היא מושלמת, אבל נגיע לכל מקום שנער בר המצווה רוצה והמשפחה רוצה להצטלם להלן מספר מקומות מוצלחים שכבר צילמנו בהם בעבר:

צילום בוק בר מצווה בירושלים כולל צילום בכותל ברמה גבוהה 

בוק בר מצווה בירושלים הינו חוויה מושלמת לנער בר המצווה. העיר ירושלים עם האווירה הקדושה, ועם הבנינים בעל האבן הירושלמית הינה מקום מעולה לצילום בר מצווה. בירושלים ניתן להצטלם במשכנות שאננים בתחנת הקמח הישנה, בזיכרון משה, בנחלאות, ובמאה שערים, אבל בעיקר בכותל אין כמו תמונות בר מצווה בכותל זוהי חוויה שאי אפשר לפספס. 

צילום בוק בר מצווה בטבע

אם נער בר מצווה אוהב את הטבע, בוק בר מצווה בטבע, תהיה חוויה מיוחדת בשבילו ניתן לצלם את הנער במגוון מקומות החל מיערות קק"ל, כרמי ענבים מרהיבים. ועד לחוות סוסים. צילום בחוות סוסים הינה חוויה בעיקר לנער, שאוהב חיות וסוסים, ואם הנער יודע לרכוב או שרוצה בכך ניתן לצלם אותו רוכב על הסוס.

מחירי בוק בר מצווה

בוק בר מצווה מחיר משתנה לפי מספר התמונות ומיקום הצילום אך המחיר הוא 1400 ₪  לאלבום המחיר כולל: 

  • כ-200 תמונות על דיסק באיכות מעולה
  • 20 תמונות מעובדות בתוכנת פוטושופ ( שחור לבן )
  • זמן צילומים שעתיים וחצי 
  • שני מקומות צילום
 

אם תרצו חוויה מיוחדת באמת עליכם לבחור צלמים מקצועיים המתמחים במגוון צילומים ובעיקר עם יחס אישי ותקשורת בינאישית טובה. אצלנו בבוק המושלם מועסקים מגוון של צלמים וצלמות המתמחים בצילומי בוקים יפים ומקסימים. מאחורינו שנות ניסיון רבות. בעיצוב בוקים לבת מצווה ובר מצווה בכל מיני מקומות החל מהטבע ועד לחוף הים. יש לנו ניסיון של 12 שנים.

תמונות של בוקים בר מצווה

Call Now Button