מתנות אחרי לידה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

צרו איתנו קשר

הבאת תינוק חדש לעולם הוא אירוע מרגש, הן להורים הטריים והן לקרובי המשפחה שלהם. סוף סוף המשפחה מתרחבת, והחלום הרחוק להיות הורים מתגשם אל מול עיניכם. הורים רבים מעוניינים לשמר את הרגע הזה, במיוחד כאשר מדובר בתינוק שרק נולד, ולכך יש מגוון אפשרויות. הנה מספר רעיונות למתנות בשביל התינוק החדש ולהורים שלו.

בוק תמונות מקצועי

בין אם מדובר בלידה במשפחה רגילה או בתינוק שנולד דרך הורות משותפת, המודל המשפחתי נשאר ברובו, גם אם יש שינוי קטן הכולל שני אבות או שני אמהות או זוג סטרייטים שיחלו להיות הורים. לכן, בוק תמונות הוא פתרון נהדר לשמר ולזכור את האירוע, עם כל ההורים המאושרים, לאחר שהילד נולד. למזלנו, כיום אפשר למצוא מגוון צלמים- החל מצלמים שיגיעו עד לבית שלכם, או צילומים בטבע. בצילומים אלה מופיעים ההורים והתינוק החדש במגוון פוזיציות מעיינות. אפשר אפילו להביא אביזרים ותחפושות משעשעות לצילומים. בסופו של דבר חשוב שהכל יהיה באווירה טובה בשביל לזכור את הרגע המרגש לכל החיים.

 

ספר התפתחות

אין ספק שהשנה הראשונה בחייו של התינוק היא החשובה ביותר להתפתחות שלו, וזוהי אכן תקופה שעוברת במהירות- התינוק רק נולד, ובום! הוא בן שנה. לכן, הורים רבים מעוניינים לצלם את התפתחות הילד בשנה זו. בין אם מדובר במקלחת הראשונה, פגישה ראשונה עם קרובי המשפחה או סתם תמונות מהיום-יום, אפשר לתעד כל אירוע שעולה על דעתכם ושמור אותו בספר מיועד. בסופו של דבר, אין ספק שבעוד שנים, תוכלו להסתכל על האלבום הזה ולהתרגש.

מתנות לו- ולה

אחרי הלידה נהוג להביא לילד מתנות רבות כמו בגדים, דובי ענק, צעצועים ושמיכות, אבל חשוב מאוד לזכור שגם ההורים צריכים פינוק אחרי שעות של המתנה ולידה מפרכת . אפשר לפנק את ההורים הטריים באוכל ממסעדה אהובה, לסדר את הבית כך שהם יחזרו לבית נקי ומסודר או ערכת טיפוח נחמדה לאישה הכוללת קרמים ובושם. בנוסף לכך, מתנה שאין ספק שההורים יעריכו היא שובר לחנויות הפארם השונות, שהרי הורים טריים מבקרים באלו לפחות פעמיים ביום. בסופו של דבר, ידוע שילדים, ובמיוחד ניובורן הם עניין יקר, ביוחד להורים טריים. לכן, ניתן לסייע להורים במוצרים בסיסיים להם ולתינוק. 

המסע מתחיל עכשיו

הורים רבים חושבים שלאחר לידת התינוק, המסע מסתיים. אך למעשה מסע ההורות רק התחיל, ואם תרצו ואם לא, הורים לכל החיים. לכן, חשוב להתחיל את המסע ברגל ימין ולהביא להם מתנות שהם יערכו כמו מוצרים פארם או מתנות שימושיות לתינוק. למרות שמסע ההורות הוא לעיתים קשה ומפרך, אפשר למצוא גם רגעים טובים עם בוק תמונות מושקע או ספר התפתחות, שישמרו את זכרון השנה הראשונה לתמיד. 

 

Call Now Button